וטרינר בתל אביב – על קריוס ובקטוס של בעלי החיים

בעלי החיים הרבה יותר דומים לנו משאנו חושבים, אפילו להם יש בעיות שיניים! מאז שיש לנו שיניים, מלמדים אותנו לצחצח אותם. מי לא זוכר את קריוס ובקטוס, או את הסבון בכה מאד? מברשת ביד וקדימה – כל שיננית תגיד לכם שמומלץ לצחצח שלוש פעמים ביום. אבל מה עם בעלי החיים? אחרי הכל, אנחנו לא היחידים ביקום הזה עם שיניים, והם לא יכולים לצחצח לעצמם (בינתיים, נשמח להיות מופתעים!). אז נכון, לא נתחיל עכשיו לצחצח שיניים למיצי או רקסי (או כל שם אחר מהאייטיז), בטח שלא שלוש פעמים ביום, אבל צריך לשמור על בריאות השיניים גם של הכלבים והחתולים שלנו, כי לפעמים מצב שיניים רעוע יכול לגרום גם למצב של אשפוז בעלי חיים, ואנחנו לא רוצים להגיע לשם.

כמו לבני אדם, גם לבעלי חיים יש מברשות שיניים, ואפילו משחות שיניים. אם יש לכלב שלכם ריח רע מהפה מומלץ לתת לו מי פה, ויש מספר סוגים של תכשירים שיכולים לעזור לו, טרם הביקור אצל הווטרינר, שמשמש גם רופא שיניים לעת מצוא. צחצוח עם או בלי משחה ומי פה יכולים לעזור לכלב או לחתול שלכם במקרים של אבן שן, מחלות חניכיים, דלקות, נסיגת חניכיים, ואפילו שיניים מתנדנדות. ריח רע מהפה הוא לא הסימפטום היחיד לבעיות שיניים, וכדאי לשים לב להתנהגות הכלב באופן כללי – האם הוא ירד במשקל? נראה סובל? אתם לא נדרשים לאבחן בעצמכם. ביקור אחד אצל וטרינר בתל אביבבמרפאת דיזנגוף פרישמן, ואנחנו נבדוק הכל.

ככל שמגדלים בעלי חיים יותר זמן, מגלים יותר ויותר כמה החיות דומות לנו. הן חולמות, נושמות, רואות, מריחות, מתרגשות, שמחות, עצובות – וסובלות גם הן מבעיות כמו עששת או אבנית, ולפעמים אפילו משברים או בעיות בלסת שצריך לפתור באופן מיידי. מחפשים וטרינר חירום בתל אביב? אצלנו במרפאת דיזנגוף פרישמן נטפל גם במקרי החירום של השיניים של בעלי החיים שלכם. רובינו לא אוהבים את רופא השיניים שלנו, לא באשמתו כמובן, אבל אין שום סיבה שבעלי החיים שלנו ירגישו כמונו. עם הווטרינר הנכון – גם טיפול עששת יכול להיות כיף. תשאלו אותנו ואת כל החיות שבהן טיפלו עד היום!