וטרינר בתל אביב – שלוש פעמים ביום

זוכרים מה אימא הייתה אומרת לכם כשרציתם כלב בילדותכם? "ומי ייצא איתו שלוש פעמים ביום"? ואתם אמרתם שבטח אתם, ובסוף היא הורידה אותו לעשות את מה שצריך, מחוץ לבית. אז עכשיו אתם מבוגרים, ואתם רוצים כלב משלכם, אבל אתם צריכים לזכור להוציא אותו החוצה – ובשלב מסוים זה כבר משעמם.

אז אם אתם גרים בתל אביב, הנה כמה מקומות שנחמד להיות בהם עם הכלב:

פארק הירקון – אייקון תל אביבי ופינה ירוקה ומדהימה בעיר. למעשה הפארק הוא לא רק בעיר, אלא משתרע על שטח רחב מאד מהמרכז, מראש העין ועד לים. אם הכלב שלכם רוצה להוציא אנרגיה – זה המקום בשבילו!

חוף פרישמן – קיץ בא ואתם מתים ללכת לים, כי בכל זאת אתם גרים בתל אביב וזה הבונוס הכי גדול בעיר. אז למה לא לקחת את הכלב איתכם? נכון, יהיה קצת חול בבית, אבל מה זה לעומת הכיף של להיות עם הכלב האהוב עליכם בחוף מסודר ולרוץ אחריו עם כדור מטקות? (וטיפ נוסף – חוף פרישמן הוא החוף הקרוב ביותר אם קרה חס וחלילה משהו לכלב, ואתם מחפשים וטרינר בתל אביב אחרי הים – מרפאת פרישמן דיזנגוף בפרישמן 43 תמיד פה לרשותכם).

שדרות סמאטס – לא תמיד בא לכם מרחב פתוח כמו פארק או ים, ולפעמים פשוט מתחשק הליכה בשדרה? תל אביב מלאה בשדרות. רוטשילד היא המפורסמת בהן, אבל שדרות סמאטס הן פנינה אמיתית. אי שם בצפון הישן, בין עצים ובניינים, הכלב יהנה ואתם תגלו את אחד הרחובות היפים בעיר.

פארק קריית ספר – טוב, אז אולי המילה "פארק" קצת גדולה, אבל מדובר בגינה ציבורית חמודה למדי, עם מזרקה יפה, שנמצאת בחלק הדרומי יותר של העיר, ליד רחוב יהודה הלוי. הכלב יוכל לרוץ בזמן שאתם תיהנו עם קפה ואולי אפילו עם ספר (בכל זאת, קריית ספר!).

בדרום העיר קצת פחות נחמד להסתובב עם הכלבים שלכם, אבל בשוק לוינסקי בהחלט אפשר לנצל את הטיול היומי כדי לקנות תבלינים, תה, בורקס או כל דבר אחר הביתה בזול. אין הרבה מקום לרוץ ולקפוץ (בטח לא ביום שישי) אבל שווה לנסות להגיע לשם, כי בכל חנות מתגלה הפתעה.

ואם כבר להמליץ על רחובות בתל אביב, כדי שתדעו שאת הטיול היומי עם הכלב שלכם אפשר גם לעשות לווטרינר בתל אביב. אנחנו תמיד נשמח לראות את הייצור החמוד, לבדוק אותו בדיקה שגרתית, ללטף אותו ולשוחח איתכם ואיתו על דא ועל הא. במרכז וטרינרי פרישמן-דיזנגוף לא רק מטפלים בחיות היטב, אלא גם פשוט אוהבים אותן.