וטרינר תורן – מתי באמת צריך אותו?

מי שאוהב לקום ב 2 בבוקר כדי להביא את הכלב שלו לבדיקת וטרינר תורן שירים את היד..

לא חשבנו כך.

פעמים רבות, כבעלי חיות מחמד, קשה לדעת אם מצבו של הכלב שלנו הוא מצב חירום רפואי אמיתי או לא … או יותר חשוב, אם זה מחייב אותנו לקום באמצע הלילה כדי לחפש טיפול רפואי של וטרינר תורן מקצועי שאנחנו לא מכירים (ולא, וטרינר שמצאנו כשחיפשנו "וטרינר תל אביב" הוא לא וטרינר מוכר). בתור וטרינרים מומחים, נהיה כנים אתכם ונספר כי ישנם מספר מצבי חירום שיכולים לחכות לבוקר ולווטרינר הקבוע שלכם  (כמו שלשולים, עור מגרד, דלקות בדרכי השתן, וכו'). עם זאת, ישנם מצבים מסוימים שבהם זה הכרחי שהכלב שלכם יראה וטרינר חירום, כי לפעמים לבעיה יש פוטנציאל להפוך לבעיה קטלנית, אם הוא לא יקבל את הטיפול הנכון בזמן הנכון.

חלק מהסימנים המצדיקים השכמה באמצע הלילה כדי להגיע לווטרינר חירום כוללים:

אמנם רשימה זו לא כוללת את כל התסמינים האפשריים, היא נותנת לכם רעיון כללי טוב לעבוד איתו. במקרה של ספק, התקשרו לווטרינר (אם אין לכם וטרינר קבוע פשוט חפשו בגוגל "וטרינר תל אביב") או לווטרינר חירום שתמצאו באותה דרך,  ומי שיענה לכם  כנראה שיוכל גם לסייע במתן עזרה טלפונית, אם היא אפשרית. כמו כן, זכרו שככל שתאבחנו ותטפלו בבעיה מוקדם יותר, כך סביר להניח, שהטיפול יהיה יקר פחות.

אם החלטתם לקחת את הכלב לטיפול חירום, אנו ממליצים בחום להביא ספר או מחשב; בדיוק כמו חדר מיון לבני אדם, גם כאן עלול לעיתים להיות תור של כמה שעות, וב- 2 בבוקר  02:00, הרבה מהממתינים לא יהוו בני שיחה נעימים.

כשיש ספק, אין ספק – הביאו את הכלבלב לטיפול חירום – אתם מכירים את הכלב שלכם הכי טוב. שעות השינה הן  קורבן קטן שתקריבו למען בריאות הכלב והשקט הנפשי שלכם.