וטרינר תל אביב – כמה עובדות שאולי לא ידעתם על כלבים

תוכן עניינים

תוכן עניינים (לחצו לפתיחה)

כמה עולה שבב לכלב

וטרינר תל אביב – כמה עובדות שאולי לא ידעתם על כלבים

אנחנו יודעים כי בתור תל אביבים מעודכנים ואוהבי חיות, אתם חושבים שאתם יודעים הכל על החברים הפרוותיים הכי טובים שלנו.
אבל תתפלאו לגלות כי ישנן מספר עובדות שסביר להניח שיפתיעו אתכם. במקום להקליד בגוגל "וטרינר תל אביב" ולקרוא מה יש לו לומר בנושא,
הנה רשימת עובדות קצרה שחשבנו שתרצו לקרוא כדי להשלים את הידע שלכם:

  • לברדור הוא הגזע הפופולרי ביותר בעולם – כבר 23 שנה. בחמישייה הפותחת של הגזעים הפופולריים אפשר למצוא גם את הרועה הגרמני, הבולדוג, והביגל (כן כן לא סתם כתבו עליו ספר!). אנחנו עדיין ממליצים לאמץ כמובן.
  • כלבים לא סתם מלקלקים את המים. הם פשוט הופכים את הלשון שלהם לכוס קטנה, וככה מעבירים את המים מהקערה אל הגוף.
  • כלבים יכולים להרגיש אם תבוא סופה. הכלב מתנהג מוזר? אולי הוא לא חולה, אלא רק מכין אתכם לצונאמי הבא. כלבים הם מאד רגישים ויכולים לחוש שינויים במזג האוויר הרבה לפנינו. ובכל זאת, אם יש לכם חשש קטן שמשהו לא בסדר, עדיף לראות וטרינר בתל אביב, על כל צרה שלא תבוא.
  • לכל כלב אף מיוחד משלו. כמו טביעות אצבעות של בני אדם, ככה האף של הכלב. אין אחד הדומה לשני. תחשבו מה היה קורה אם זה היה ככה אצלנו, והיינו צריכים לטבול את האף שלנו בדיו… מזל!
  • כלבי נחייה עושים צרכים על פי פקודה. כמה פעמים טיילתם עם הכלב ורק חיכיתם לו שיעשה פיפי או קקי? לכלבי נחייה אין את הבעיה הזו! בתהליך האילוף שלהם הם לומדים לעשות הכל לפי הזמנה, כולל זה. דרך אגב, אם הכלב שלכם מטייל ומטייל וכלום לא יוצא, והדבר נמשך במשך כמה ימים, צריך לפנות לווטרינר. אם אין לכם עדיין אחד כזה בעיר, חפשו "וטרינר תל אביב" ומצאו את זה שהכי קרוב אליכם. יש סיכוי שמדובר בבעיה שעלולה לגרור לאשפוז, ורצוי לטפל בה בהקדם.
  • שתן של כלבים יכול להמיס מתכות. בהקשר לסעיף הקודם, אם אי פעם תתקעו בלי מפתח לאופניים, דעו לכם שהישועה יכולה לבוא מהכלב, שימיס את השרשרת. אולי לא בפעם הראשונה, אבל בפעם המיליון – ייתכן.
  • הקולי והפודל נחשבים לכלבים הכי חכמים. אחריהם מגיע הרועה הגרמני. זוכרים את הכלבים הפופולריים ביותר? מסתבר שחכמה היא לא התכונה המוערכת ביותר בחיפוש אחרי כלבים. מזכיר לכם משהו, או יותר נכון, מישהו?
  • האקיטה אינו (תת גזע) נחשב לכלב שמתנהג הכי גרוע מכולם. כל כך גרוע, שגידולו יכול להשפיע על הביטוח של הבית שלכם. אצלנו, במרפאת פרישמן דיזנגוף, אולי לא תוכלו לאלף אותו, אבל נוכל לדאוג לכל השאר.
Rate this post

מאמרים שאסור לפספס: