אשפוז

תוכן עניינים

תוכן עניינים (לחצו לפתיחה)

אשפוז חיות מחמד מרפאה וטרינרית פרישמן דיזינגוף

[vc_row padding_top="0px" padding_bottom="0px"][vc_column fade_animation_offset="45px" width="1/1"][text_output]

אשפוז בעלי חיים

אשפוז רגיל + אשפוז בבידוד

אשפוז בעלי חיים הוא לעתים חלק בלתי נפרד מטיפול נכון בהם. במידה וגם אחרי קבלת חוות דעת שנייה או לאחר בדיקות מתקדמות עדיין ויש צורך באשפוז החיה, אנו במרפאת פרישמן דיזנגוף, ערוכים לכך. האשפוז משמש לבעל החיים מקום נקי ובטוח להתאוששות והחלמה. באשפוז יש השגחה צמודה על בעל החיים ואפשרות מעקב רציף. באשפוז, בעלי החיים מחוברים לאינפוזיה 24 שעות ומקבלים נוזלים בעזרת משאבות אינפוזיה. משאבות אלו מאפשרות להם לקבל נוזלים ותרופות בקצב קבוע ומדויק למשך כל זמן האשפוז. כמו כן האשפוז מאפשר לנו הרופאים, מעקב צמוד על בעל החיים, מתן תרופות לפה ו\או לווריד, מעקב אכילה ומעקב מתן צרכים. אנו יכולים לנתר את אופן ההתאוששות ולנהל מעקב צמוד אחר המדדים החיוניים (קצב לב, טמפרטורה, אופי הנשימות).

במקרים קשים של קושי נשימתי ו\או מחלות הפוגעות בדרכי הנשימה (קרע בסרעפת, מחלות לב ועוד..) אנחנו, במרפאה וטרינרית פרישמן דיזנגוף,  מאשפזים בכלוב חמצן. זהו כלוב המאפשר לבעל החיים לנשום אוויר עשיר בחמצן , ובכך להגדיל משמעותית את סיכוי ההישרדות שלו.

במרפאה וטרינרית דיזנגוף פרישמן, יש אפשרות לאשפז בו זמנית עד 20 בעלי חיים.  במרפאה ישנו חדר אשפוז בידוד שהוא יחידת אשפוז נפרדת משאר המאושפזים, העומדת בסטנדרט העולמי לאשפוז חיות בבידוד. יחידת הבידוד כוללת כלובי אשפוז, אמצעי ניתור, מקרר תרופות ואת כל הציוד הדרוש בתוך יחידת הבידוד. אל הבידוד הכניסה היא רק בלבוש מתאים (כיסוי נעליים, חלוק חד פעמי וכפפות). יחידת הבידוד מאפשרת לנו לאשפז כלבים וחתולים הסובלים ממחלות מדבקות, בתנאי בידוד משאר המאושפזים במרפאה, ברמה הגבוהה ביותר. לצוות המרפאה ניסיון רב באשפוז חיות בבידוד עם אחוזי הצלחה וטיפול גבוהים מאוד.

 

לכל שאלה, צרו קשר ב – 077-2317747.[/text_output][/vc_column][/vc_row]

Rate this post

מאמרים שאסור לפספס: