התקנת שבב לכלב

תוכן עניינים

תוכן עניינים (לחצו לפתיחה)

החלטתם לאמץ כלב? הוא הגיע לגיל 3 חודשים?

החוק בישראל לגבי החזקה וגידול כלבים מתייחס לעניין הזיהוי של הכלב במקרה והוא בורח מהבית. אם בעבר היה צורך בענידת תליון עם שם ומספר הזיהוי של הכלב, היום אפשר לבצע התקנת שבב לכלב ובדרך זו לדאוג שיהיה אפשר לזהות אותו במידה והוא בורח מהבית, נחטף או נעלם לכם בחוץ. ברוב המקרים את השבב הוטרינר ישים אצל הכלב בגיל 3 חודשים, אך עם זאת ניתן לעשות זאת גם בגילאים מאוחרים יותר. בדרך כלל השבב מוחדר לעור הכלב בזמן הטיפול הראשוני שלו הכולל גם חיסון נגד מחלת הכלבת. התקנה של השבב מתבצעת אצל וטרינר והמחיר שלה יכול להגיע לכמה מאות שקלים.

עדכון פרטים של הבעלים החדשים

במידה וכבר יש לכלב שאימצתם שבב, יש לעדכן את הפרטים שלכם בתור הבעלים. זאת ניתן גם כן לבצע אצל וטרינר. אתם למעשה מעבירים בעלות על הכלב שלכם באמצעות שינוי הפרטים של השבב המותקן בעור הכלב. רבים מבעלי הכלבים חוששים מהתקנת השבב מחשש שהפרטים שלהם יהיו חשופים לזיהוי, אך למעשה המידע שיש על גבי השבב, הוא בסך הכלל רצף של אותיות ומספרים. את המידע המלא על הכלב שלכם ניתן למצוא רק באתר השבבים המנוהל על ידי משרד החקלאות. השבב לא יכול לעשות נזק לכלב שלכם ותהליך החדרת השבב כרוך בדרך כלל באי נוחות ומעט כאב שנעלם לאחר זמן מה והכלב לא ירגיש יותר את השבב.

התקנת שבב אצל וטרינר מקצועי

בחיפוש אחר שירותי התקנת שבב לכלב, חשוב לפנות לוטרינר מקצועי ומנוסה. למרות שזהו הליך נפוץ, הידע של הוטרינר הוא קריטי להצלחת החדרת השבב במקום הנכון ובאופן מדויק, במטרה שלא ינדוד יתר על המידה למקומות אחרים מתחת לעור. אנחנו במרפאה הוטרינרית פרישמן – דיזינגוף נשמח לספק לכם שירותי התקנה של שבב לכלב שלכם בצורה יעילה ומהירה. הצוות שלנו ישמח לעשות זאת עבור הכלב שלכם במרפאה המקצועית שלנו הממוקמת במרכז העיר תל אביב.

התקנת שבב לכלב במרפאה מקצועית

לקבלת פרטים נוספים על התקנת שבב לכלב, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר דרך האתר.אנחנו במרפאה הוטרינרית פרישמן – דיזינגוף נתאם לכם ביקור יחד עם הכלב במרפאה שלנו בתל אביב להתקנה של שבב הזיהוי.

Rate this post

מאמרים שאסור לפספס: