מחלות לב בכלבים וחתולים

תוכן עניינים

תוכן עניינים (לחצו לפתיחה)

איך מטפלים בלב מוגדל אצל כלבים או חתולים?

אם הכלב או החתול שלכם סובל מבעיות לב, חשוב שתהיה לכם כתובת קבועה לפנות אליה לצורכי טיפול, תרופות ומעקב רפואי. בדומה לבני אדם, גם כלבים וחתולים יכולים לסבול מבעיות לב והן נחשבות לבעיות או מחלות יחסית שכיחות בטווח גילאים רחב, הן אצל כלבים והן אצל חתולים. בעיות כמו לב מוגדל אצל כלבים צריכות מעקב רפואי של וטרינר ומתן תרופות ייעודיות לבעיות לב. באמצעות בדיקות שגרתיות ניתן לבדוק אילו תרופות יש לספק לחיית המחמד שלכם ואף לשפר את איכות החיים שלו לטווח הארוך. כדאי לדעת כי כלבים וחתולים יכולים לחיות הרבה שנים גם אם יש להם בעיות לב וזאת באמצעות מעקב רפואי מקצועי, טיפול תרופתי נכון ותזונה מותאמת.

זיהוי מחלות לב בכלבים וחתולים

מחלות לב בכלבים וחתולים ניתן לזהות על ידי סימנים מקדימים. אצל כלבים ניתן לראות קושי במאמץ ממושך. הכוונה היא למאמץ שהוא בעיקרו אירובי כמו הליכה במסלול טיול ולאו דווקא בביצוע פעולות הדורשות כוח מתפרץ, כמו קפיצה על הספה או קפיצה אל תוך המושב המושב האחורי ברכב שלכם. אצל חתולים ניתן לזהות סימפטומים רק בשלבים מאוחרים יותר, כאשר כבר יש כשל בלב. לא ניתן לזהות שיעול או קושי במאמץ אירובי. יתכן ותוכלו לזהות קשיי נשימה או לא עליה בקצב הנשימה כמו אצל כלבים.

מרכז וטרינרי לטיפול בכלבים וחתולים

על מנת שתוכלו לטפל במצבים רפואיים של לב מוגדל אצל כלבים או מחלות לב אצל חתולים, יש לכם אפשרות לפנות לאחד מהמרכזים הווטרינריים הותיקים במרכז תל אביב. אנחנו במרפאה הוטרינרית פרישמן – דיזינגוף מציעים לכם טיפול רפואי ובדיקות מעקב למחלות לב לכל סוגי הכלבים והחתולים. המרכז הוטרינרי שלנו פועל כבר למעלה מ-14 שנים ברציפות ומספק טיפולים, חיסונים ובדיקות למאות חיות מחמד מאזור תל אביב והסביבה.

טיפול לב מוגדל אצל כלבים

לקבלת מידע נוסף על טיפול לב מוגדל אצל כלבים, צרו איתנו קשר דרך האתר ותוכלו לקבל את כל הפרטים לגבי הטיפולים השגרתיים והייחודיים לבעיות לב. אנחנו במרפאה הוטרינרית פרישמן – דיזינגוף מחזיקים בציוד רפואי מתקדם וחדיש המאפשר לנו לבצע בדיקות מדויקות לבעיות לב לחתולים ולכלבים ולספק את המענה הטיפולי המתאים ביותר.

Rate this post

מאמרים שאסור לפספס: