ניתוחים אורטופדים לחיות מחמד

תוכן עניינים

תוכן עניינים (לחצו לפתיחה)

ניתוח אורתופדי וכירורגי לכלבים במרפאה מקצועית

אם הכלב שלכם זקוק לניתוח אורתופדי וכירורגי לכלבים, כדאי שתכירו את האפשרויות הקיימות היום לטיפול בכלבים עם בעיות מפרקים, עצמות ושרירים. מחלקות לאבחון וטיפול בבעיות אורתופדיות מבצעות ניתוחים שונים כגון הסרה של גידולים, ניתוחי חירום כמו פצעי נשיכה ומענה לטיפול במחלות הדורשות ביצוע של פעולה כירורגית. הניתוחים יכולים להתבצע במתכונת של טיפול חירום כחלק מטיפול כולל בבעיות שונות אצל כלבים בפרט וחיות מחמד באופן כללי.

ניתוח אורטופדי לכלב וטיפולים מורכבים

ישנם טיפולים מורכבים המתבצעים כחלק מטיפולי ניתוח אורטופדי לכלב כמו תיקונים של שברים או טיפול בקרעים ברצועה הצולבת. הניתוח מתבצע באמצעות ציוד אורטופדי חדשני ולעיתים יש גם שימוש במקדחות מיוחדות לצורך ביצוע הטיפול. הניסיון של הוטרינר והידע שלו בתחום האורתופדיה אצל כלבים הוא קריטי ולכן מומלץ לפנות רק למרכזים וטרינריים ותיקים. בכל הליך כירורגי ישנו סיכון ובעיקר כאשר מדובר על הליך כירורגי בשרירים או בעצמות של הכלב שלכם. ככל שהציוד והמכשור הרפואי הם יותר מתקדמים וחדישים, כך סיכויי ההחלמה של הכלב שלכם יהיו גדולים יותר.

מה המחיר לכירורגיה אורתופדית לכלבים?

מחיר ניתוח אורתופדי וכירורגי לכלבים תלוי במידה רבה בסוג הניתוח הנדרש, במורכבות שלו ובמצב הרפואי של הכלב. במידה והכלב עבר תאונה קשה או שהוא סובל מפגיעות קשות במערכת השרירים או העצמות, יתכן ותהליך הטיפול וההחלמה יהיו ארוכים יותר והמחיר יהיה בהתאם. אנחנו במרפאה הוטרינרית פרישמן – דיזינגוף מציעים לכם בדיקת אבחון ראשונית לבעיה האורתופדית של חיית המחמד שלכם והתאמת הטיפול על פי המצב הרפואי והתקציב שלכם. אנחנו מציעים מחירים הוגנים ונוחים ושירות טיפול ברמה הגבוהה ביותר לכל סוגי הניתוחים האורתופדיים. צוות הוטרינרים שלנו מביא איתו ניסיון וידע עצום בתחום הכירורגי עם ניסיון של מעל לעשור ברציפות בתחום.

קביעת ניתוח אורתופדי וכירורגי לכלבים

לקביעת תור לבדיקת אבחון ראשונית לקראת ניתוח אורתופדי וכירורגי לכלבים, צרו איתנו קשר דרך האתר ותוכלו לתאם תור כבר לימים הקרובים. אנחנו במרפאה הוטרינרית פרישמן – דיזינגוף מזמינים אתכם לבצע את כל הבדיקות הנדרשות אצלנו במיקום נוח ונגיש להגעה במרכז העיר תל אביב. התקשרו אלינו למספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו לתאם ביקור לכלב שלכם כבר היום.

Rate this post

מאמרים שאסור לפספס: