רופא וטרינר – פרישמן דיזנגוף

מה המשמעות של טיפול רפואי אצל רופא וטרינר מומחה? איך בוחרים וטרינר שיטפל בחיות המחמד האהובות שלכם? איך בוחרים  מרפאת חיות טובה ומומלצת לטובת טיפול שיניים לחתולים?

בחירת קופת חולים עבור בני האדם נעשית על פי איכות הרופאים ועל פי השירותים הניתנים באותה המרפאה. אותו כנ"ל לגבי בחירת מרפאת חיות עבור חיית המחמד שלכם. על כן חשוב מאוד לבחור רופא וטרינר לסוג חיית המחמד שלכם. בחירת וטרינר צריכה להיעשות לא רק על פי המומחיות בסוג החיה, אלא גם על פי המומחיות וההתמקצעות בסוג הטיפול הרצוי.

מרפאת חיות איכותית היא כזו הכוללת מגוון רחב ככל הניתן של שירותים רפואיים. שירותים כמו: טיפולי שיניים לחיות, מערך אשפוז, שירותי חירום כאלה ואחרים, טיפולי אורתופדיים, בדיקות מעבדה, צילומי רנטגן ועוד. כמו כן, במרפאת חיות איכותית תוכלו לקבל את הייעוץ וההכוונה לטיפול יעיל ונכון בחיית המחמד שלכם.

רופא וטרינר יעניק טיפול שיניים לחתולים שישנו את איכות חייו של החתול, על כן מומלץ מאוד לוודא כי אכן אותו וטרינר הוא אכן בעל הניסיון הנדרש לסוג כזה של טיפול. כמו כן, במקרים של אשפוז כלבים חשוב מאוד לוודא כי הוא נעשה בתנאים סטריליים, מרווחים ויעילים. במרפאה הווטרינרית פרישמן דיזנגוף ניתן לאשפז חיות בבידוד מלא. עוד שירות חשוב ביותר הוא עיקור חתולי רחוב. שירות זה יעניק חיים שלווים לחתולים האהובים שלכם.

עיקור חתולי רחוב? איך בוחרים רופא וטרינר?

כאמור עיקור וסירוס הינם הליכים כירורגיים שנעשים בהרדמה מלאה. חשוב לוודא ולקבל המלצות חמות מצד לקוחות מרוצים. בבחירת רופא וטרינר חשוב לוודא כי מעבר למקצועיות יעניק הווטרינר שירות מעולה. במרפאת פרישמן דיזנגוף ניתן לקנות מנוי רפואי. מנוי זה מקנה מתן חיסונים, טיפולים שונים ועוד הטבות.

רחיצת כלבים? מרפאת החיות פרישמן דיזנגוף לשירותכם!

במרפאת החיות פרישמן דיזנגוף ניתן לרכוש שירותים רבים וביניהם רחיצת כלבים ותספורות. שירותים אלו ילווו בפיקוח צמוד של רופא וטרינר ועם שירות יעיל ומסור מתוך אהבה ואידאולוגיה, ואחריות מלאה על כל מגוון הטיפולים לשביעות רצון הלקוחות לאורך כל הדרך.