וטרינר תורן – תאונות כן קורות

אחד מהדברים שכדאי לעשות כשמחפשים "וטרינר תל אביב" בגוגל עבור חיית המחמד שלנו, הוא לוודא שהמרפאה מאפשרת שירותי חירום כי כידוע, תאונות כן קורות.
ותאונות לצערנו לא קורות רק בין 9 בבוקר ל – 5 אחר הצהריים, הן קורות גם אחרי שעות העבודה.

מתי צריך לפנות לוטרינר תורן?

מה עושים אם חיית המחמד שלכם נפצעה אחרי שעות העבודה של המרפאות הווטרינריות? פונים כמובן לטיפול אצל וטרינר תורן.
מה עושים אם חיית המחמד שלכם לא מרגישה טוב ולקראת ערב חלה הרעה במצבה? פונים לטיפול אצל וטרינר תורן.
סופי שבוע הם בדרך כלל זמן טוב ליהנות , לשחק, להשתולל עם בני המשפחה ועם חיות המחמד. כשמשהו קורה והכל סגור, הרי לא נחכה עד יום ראשון. מה עושים? פונים לטיפול אצל וטרינר תורן.

הנה מספר טיפים למצב בהם חיית המחמד נפגעה, נפצעה וכו':
1. בכל מקרה של פציעה, חולי, או הידרדרות במצבה, דבר ראשון עצרו, התבוננו ונסו להבין מה קורה לה. כך תוכלו לדווח לווטרינר מה קורה, לשאול שאלות ולהתייעץ, והכי חשוב – לא להיכנס ללחץ. דווקא הרוגע שלכם ישרה רגיעה גם על החיה, למרות המצב.
2. אם זו פציעה או דימום קל, תוכלו להשתמש בתיק עזרה ראשונה משפחתי ולחבוש בזהירות רבה. בכל מקרה כדאי להתייעץ עם וטרינר.
3. אם חיית המחמד נפצעה באופן מעט יותר קשה, או שהיא סובלת מכאבים, יש לשער שהיא מפוחדת ואולי גם מבולבלת. כדאי להיות  זהירים כדי שהיא לא תפגע ,תשרוט או תינשך אתכם בלי כוונה. גם חיית מחמד עדינה עלולה להתנהג בצורה בלתי צפויה במצב של פגיעה או כאב. ברור שהתגובה הראשונה שלכם תהיה לעטוף אותה או לחבק אותה, אבל לא מומלץ לעשות זאת. לפני שאתם מזיזים ומעבירים אותה, התקשרו ודבר עם וטרינר חירום שינחה אתכם.
4. במקרה של שבר, אם יש לכם מחסום לפה שימו לה אותו בעדינות. נסו להניח אותה על משטח ישר כמו אלונקה, לעטוף אותה בשמיכה הן לחימום והן ליציבות, והובילו אותה לטיפול אצל וטרינר חירום.
5. במקרה של דימום חיצוני, גם פה כדאי להשתמש במחסום לפה ואז להניח תחבושת, גזה או ספוגית מתאימה, וללחוץ בעדינות על מקום הדימום כדי לעצור אותו עד שתגיעו לווטרינר. אם אתם מבחינים שמדובר בדימום פנימי, למשל מהאף, מהפה, בשתן וכד', מיד הסיעו את החיה לטפול דחוף אצל וטרינר חירום.

לסיכום
אם אתם מתגוררים באזור תל אביב ויש לכם טלפון של וטרינר תל אביב במרפאה מאובזרת שיכולה לתפקד כמו בית חולים, הפעילו את שירותי החירום שעומדים לרשותכם, הרימו טלפון ודברו עם וטרינר תורן, התריעו על הבעיה ועל כך שאתם בדרך וסעו עם חיית המחמד שלכם לקבלת טיפול מיידי.