וטרינר עד הבית זה לא פינוק

תוכן עניינים

תוכן עניינים (לחצו לפתיחה)

וטרינר חירום בתל אביב

המודעות לבריאותן של חיות המחמד שלנו התגברה מאוד בשנים האחרונות, וכיום אם נחפש וטרינר מומלץ בתל אביב או בכל עיר אחרת, נגלה שיש מבחר גדול של וטרינרים ושל שירותים וטרינרים. לא רק מרפאות אלא אף בית חולים וטרינרי בתל אביב (יותר מאחד) וגם בערים אחרות, על כל המשתמע מכך.
ובעת האחרונה, בין השאר בעקבות מהפכת התקשורת הדיגיטלית שהופכת כל אחד לזמין כל הזמן, נוסף עוד שירות וטרינרי – וטרינר עד הבית.
בעצם מדובר בביקור בית. הרי גם אנחנו היינו רוצים שיתאפשר לנו לקבל ביקור בית של רופא כאשר אנחנו חולים, במקום לנסוע למרפאה דווקא עכשיו כשמרגישים ממש לא טוב.
אז מה, אנחנו מעניקים לחיות הבית שלנו פינוק שאיננו מסוגלים להרשות לעצמנו?

 

ובכן שירות וטרינר עד הבית איננו פינוק; יש לו יתרונות חשובים שכדאי להכיר.

  • מענה אופטימלי למצוקת הזמן הפנוי בחיי אנשים במאה ה -21. למי מאיתנו יש עודף זמן, אחרי כל המטלות, להתארגן ולצאת לחפש וטרינר או חס וחלילה בית חולים וטרינרי בתל אביב או בכל מקום אחר? ביקור בית של וטרינר חוסך ה מ ו ן זמן!
  • שמירה על בריאות בעלי החיים.
    1. חיסון גורי כלבים או חתולים – בשלב זה של חייהם עדיף שלא להביא אותם למרפאה כדי להימנע ממגע עם חיות אחרות או מחשיפה לזיהומים אפשריים עד לאחר שהם מחוסנים באופן מלא.
    2. כל ביקור במרפאה או בבית חולים וטרינרי חושף את החיות שלנו לסיכונים של הידבקות במחלות מבעלי החיים אשר נמצאים שם יחד איתנו. ביקור בית של וטרינר מצמצם ואף מונע סכנות אלו.
  • מניעת פחד וסטרס אצל חיות, תופעה ידועה ומוכרת לכל אחד אשר ניסה להכניס חתול לארגז כדי לקחת אותו למרפאה וטרינרית. בנוסף לכך, כלבים וחתולים מרגישים לחץ כאשר הם במקום לא מוכר, במיוחד כאשר מסביבם עוד חיות לחוצות ועצבניות. שירות וטרינר עד הבית מעניק טיפול בסביבה מוכרת, באווירה רגועה יותר וכך האבחון והטיפול גם יעילים יותר, ללא "מיסוך" של סטרס.

איזה טיפולים נותן וטרינר עד הבית?

בין הטיפולים שניתן לעשות בעת ביקור בית אפשר למנות מתן חיסונים, טיפול בפרעושים וקרציות, תרופות שונות, לקיחת דגימות מעבדה ועוד.
אל תהססו; נצלו את השירות!

Rate this post

מאמרים שאסור לפספס: