הטסת בעלי חיים – עשרת חברות התעופה הידידותיות ביותר לחיות

הטסת בעלי חיים –  עשרת חברות התעופה הידידותיות ביותר לחיות

הטסת בעלי חיים לחו”ל יכולה להיות לפעמים גם מטרד, ובמקרים קיצוניים במיוחד אפילו קטלנית. לאור הסיפורים האחרונים ששמענו על כלבים שנפטרו במהלך טיסות, המחשבה על נסיעה עם חיית המחמד שלכם לא יכולה בוודאי להיות מרגיעה. החדשות הטובות הן שכמה מחברות התעופה הן אקסטרה מארחות ומכילות כשזה נוגע לטיסה עם בעלי חיים – החל מאישור הטסת מגוון רחב מאד של חיות מחמד, ועד אספקת מנשאים חד פעמיים. אנו שמחים להציג בפניכם את רשימת עשרת חברות התעופה הידידותיות ביותר לחיות מחמד:

אייר פרנס

חברת אייר פראנס מאפשרת הטסת כלב או חתול במשקל של לא יותר מ – 8 ק”ג. בעלי החיים יהיו בקבינה בתנאי שקיבלתם  אישור מראש משירות הלקוחות. המחירים נעים בין 35 ל- 234 דולר בהתאם לטיסה.

בריטיש אירוויז

בטיסות רגילות של בריטיש איירווייס, רק כלבי שירות מורשים בקבינה, והם טסים בחינם. ועפים בחינם. בחברות הבת של בריטיש – OpenSkies ו- SUN-AIR, כלבים או חתולים השוקלים פחות מ- 6 ק”ג יכולים לטוס בקבינה, עבור 196  דולר כל אחד.

לופטהאנזה

לופטהאנזה מאפשרת הטסת חיות מחמד כגון כלבים, חתולים או אפילו ארנבים, כל עוד הם שוקלים פחות מ- 8 ק”ג. המחירים נעים בין 58 ל- 193 דולר, בהתאם לטיסה.

חברת TUI

הטסת בעלי חיים עם חברת TUI גם היא קלה למדי – אם החתול או הכלב שלכם שוקלים פחות מ- 6 ק”ג, הם יוכלו לבלות אתכם בקבינה במהלך הטיסה. המחיר נע בין 57 ל- 83 דולר, תלוי בסוג הטיסה וביעדה.

תומאס קוק

חברת תומאס קוק מאפשרת הטסת כלב נחייה או כלב שירות בקבינה, ללא תשלום. אם לא מדובר בכלב שירות, הנוסעים צריכים ליצור קשר ישירות עם חברת התעופה כדי להסדיר הטסת חיות המחמד שלהם.

טורקיש איירליינס

מדיניות הטורקים לגבי הטסת בעלי חיים, כולל כלבים, חתולים, חוחיות וכנריות, נוחה מאד – כל החיות הנ”ל יכולות לטוס בקבינת המטוס, בכפוף למדיניות המטען העודף של חברת התעופה.

אגיאן איירליינס

כלבים, חתולים, וחמוסים מתחת ל – 8 ק”ג יכולים לטוס בקבינה. אם זה לא המקרה שלכם ואתם מטיסים חיית מחמד אחרת, חברת התעופה היוונית יכולה לספק לכם בשדה התעופה מנשא חד פעמי ידידותי לחיות מחמד. החיובים נעים בין 23 ל- 199 דולר, בהתאם לטיסה.

איירלופט

חיות מחמד ביתיות ומאולפות כגון חתולים, כלבים וציפורים מתחת ל – 8 ק”ג, מותרות בקבינה. בעלי חיים אחרים יכולים לטוס רק אם הם מאולפים. המחירים זהים לאלו של מחירי מטען עודף.

אייר אירופה

כלבים, חתולים, ציפורים (למעט ציפורי טרף), דגים, צבי אקווריום וכמה מכרסמים (אוגרים, חזירי ים או ארנבונים קטנים) מותרים בקבינה. טווח המחירים נע בין 27 ל 165 דולר, בהתאם לטיסה.

וואלינג

אחרונה ברשימה היא חברת וואלינג הספרדית, המתירה הטסת חיות מחמד כמו כלבים, חתולים, ציפורים (לא כולל ציפורי טרף), דגים, צבים וצבי ים מותרים בקבינה, בעלות של 35 או 52 דולר בהתאם הטיסה.

כמו שאמרנו – לטוס היום לחו”ל עם חיית המחמד האהובה עליכם, בין אם מדובר בטיסה עבור רילוקיישן, או בחופשה ארוכה מאד אליה אתם לא רוצים לצאת בלעדיהם, אינו סיפור מסובך או יקר כל כך. אם אתם טסים בחברת תעופה שלא הוזכרה בכתבה, מומלץ להתקשר לנציגיה זמן מה לפני מועד הטיסה על מנת לברר מהי המדיניות הספציפית לגבי הנושא, ולהיערך בהתאם.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter