וטרינר חירום – וטרינר תל אביב

וטרינר חירום – וטרינר תל אביב

וטרינר חירום הוא זה שיציל אותך ואת חיית המחמד שלך גם באמצע הלילה, יהיה זמין, קשוב ותמיד יעזור. מרפאת פרישמן דיזנגוף מתפקדת גם כמו וטרינר חירום בתל אביב.

מחפשים מקום לאשפוז בעלי חיים? רוצים לדעת מה התהליך של הטסת בעלי חיים לחו”ל? ואולי עכשיו כבר שתיים בלילה ופתאום הכלב שלכם עושה קולות של חולה? מרפאה וטרינרית פרישמן-דיזנגוף בתל אביב עונה לכל הצרכים שלכם, ומתפקדת גם כווטרינר חירום.

בינינו, לא בעיה למצוא וטרינר בתל אביב. כל מה שצריך לעשות היום הוא להקליד בגוגל “וטרינר תל אביב” והופ! עולות מלא תוצאות. אבל גוגל לא יגלה לכם מי וטרינר חירום טוב באמת, מי הכי מומלץ, או מי יטפל בחיות שלכם בצורה הכי מכבדת שיש. כאן כבר מדובר בניסיון אישי, או בניסיון אישי של חברים. גם הכתבה הזו לא תשכנע אתכם שהמרפאה שלנו היא הטובה ביותר. רק אם תגיעו עם הכלב, החתול, החמוס, או התוכי שלכם, תוכלו לראות בעצמכם.

מה שכן נוכל לעשות פה, זה להסביר לכם קצת עלינו. מרפאה וטרינרית פרישמן דיזנגוף בתל אביב הוקמה בשנת 2009 ע”י ד”ר רונן וינקלר, והצוות הרפואי בה כולל 5 רופאים וטרינרים, ו-4 טכנאים וטרינרים. במרפאה יש מקום לאשפוז בעלי חיים: שני חדרי אשפוז וחדר בידוד, המצוידים במכשור הכי חדיש שיש. בנוסף לטיפולים שגרתיים וחיסונים, אנחנו נותנים גם שירותי הדמייה כמו רנטגן ואולטרסאונד (תודו שאתם מתים לראות איך הכלב שלכם נראה מבפנים), וטיפולי שיניים לבעלי חיים. מחפשים וטרינר חירום? אנחנו זמינים כל הזמן. רוצים פשוט לפנק את הכלב שלכם, או שהחתול לא מפסיק להשאיר שערות בכל מקום? אצלנו יש מספרה לכלבים ולחתולים, עם אנשי צוות מקצועיים שיחפפו לחתול שלכם ברגישות ובעדינות. אנחנו לא מטפלים רק בחיות שיש להן בית, אלא גם דואגים לחתולי הרחוב. הצוות שלנו דואג לעיקור חתולים, סירוס כלבים, או ההפך. מצאתם חתול מסכן ובודד? אנחנו נשמח לטפל בו. נחמד שיש וטרינר בתל אביב, שקרוב מאד לבית, אבל הכלב שלכם כל כך חולה וזקן שהוא לא יכול לזוז? אנחנו עושים גם ביקורי בית בתיאום מראש.

כאמור, האינטרנט לא יכול לעזור הרבה בבחירת וטרינר, אבל אנחנו מבטיחים לכם שלא תתחרטו. במרפאה נוחה במרכז תל אביב (פרישמן 43 למעשה), עם חנייה ונגישות, נמצא ה”וטרינר תל אביב” המושלם בשבילכם, ואנחנו לא הולכים לשום מקום.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב twitter
Twitter